Tünel Katlı ve Döner Arabalı Fırınlar

DÖNER ARABALI FIRINLARKATLI FIRINLARTAŞ TABANLI KATLI FIRINLARTÜNEL FIRINLAR

TAGLIAVINI

1934 yılından beri ekmekcilík ve pastacılık sektörü için fırın üretimi yapan firma 70 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile ürünlerinde kaliteyi ve verimliliği ön plana çıkarmaktadır. Üretimini yaptığı tüm fırınlarında en son teknolojiyi kullanırken geleneksel pişirme yöntemlerine de bağlılığını sürdürmektedir.
DÖNER ARABALI FIRINLAR

Rator

Arabalı döner fırınlar homojen hava sirkülasyon sistemisayesinde tüm katlarda eşit pişirme sağlanır.

Untitled9

KATLI FIRINLAR

YATAY HAMUR MİKSERİ 200KG

TRONIK TAŞ TABANLI KATLI ELEKTİRİKLİ FIRINLAR

TRONIK TAŞ tabanlı elektrikli fırınlar teknolojik ve kullanım avantajları ile katogorisinin en ekonomik fırınlarıdır. Mükemmel pişirme özelliklerinin yanı sıra enerji tasarruf özelliğiyle ön plana çıkan Tronik Fırınlar çeşit ürün üretimi için cok uygundur. Her katın ısılarının ayrı ayrı ayarlanabilıyor olması , katların alt ve üst ısılarının bağımsız ayarlanabilmesi fırın kullanımında büyük esneklik ve tasarruf sağlamakta.TRONIK TAŞ TABANLI KATLI ELEKTİRİKLİ FIRINLAR
Kontrol Panel Seçenekleri
TRONIK TAŞ TABANLI KATLI ELEKTİRİKLİ FIRINLAR

KATLI FIRINLAR

YATAY HAMUR MİKSERİ 200KG

TAŞ TABANLI KATLI CYCLOTERMIC FIRINLAR

Yeni nesil cyclothermic fırın modeli olan Termik, yanma hücresinde (cehennemlik) ısınan havayı fanlar yardımı ile pişirme hücrelerine eşit miktarda dağıtır. Mükemmel pişırmeyi yakıt ekonomisiyle birleştiren Termik fırınlarda iki ayrı sıcaklık ayarında ürün pişirmek mümkündür. Dublo özelliği ile çift fanlı modellerde üst katların ısısını alt katlara göre 50°C daha düşük ayarlamak mümkündür.

YATAY HAMUR MİKSERİ 200KG

TAŞ TABANLI KATLI BORULU FIRINLAR

ANULAR taş tabanlı boru ısıtma!’ fırınlar geleneksel pişirme yönteminden ödün vermeden en verimli pişirmeyi sunuyor. Geliştirilmiş yanma hücresi sayesinde üretilen tüm ısıyı borulara aktarabiliyor. Pişirme katlarının birbirinden tamamen bağımsız olduğu bu fırınlar ısı değişikliklerine çok hızlı cevap verebildikleri için çeşit ürün üretimine çok uygundurlar.

BORU ISITMALI KATLI TÜNEL FIRIN

Fırının ısıtma sistemi “L” şeklindeki borulardan oluşmaktadır. Mükemmel ısı dağılımını sağlayabilmek ve tüm ürünleri eşit derecede pişirebilmek için her katın tüm yüzeyleri “L” şeklindeki borularla kapanmıştır. Katlarda yer alan bu boruların her biri bağımsızdır ve daha iyi ısı dağılımı için montajdan sonra dahi ayarlanabilmektedir.
Fırının yanma hücresi (cehennemlik) isteğe göre fırının sağ tarafına veya sol tarafına kurulabilir. Gaz veya sıvı yakıtlı brülörü kolaylıkla bakım yapılabilecek şekilde cehennemlik bölgesinin tam arkasına konumlandırılmıştır.

OTOMATİK TEL KADAYIF HATTI

YATAY HAMUR MİKSERİ 200KG


OTOMATİK TEL KADAYIF HATTI

YATAY HAMUR MİKSERİ 200KG

Otomatik yükleme ve boşaltma sistemi

Taş tabanlı katlı fırınlara ürünleri otomatik yükleme ve boşaltma sistemleri.