Kurumsal

Neka

2013 yılında kurulan NEKA genç bir firma olmasına rağmen
tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artan sağlıklı, doğal, besleyici, fonksiyonel, E- kodsuz , organik gıda ürün taleplerine uygun olarak bu konuda uluslararası lider kuruluşların ürünlerini Türkiye piyasasına sunmak üzere kurulmuştur.

neka

tastech
storci_logo_2221
Rinc_Europe
philebert
nordic_sugar
kröner
hoba
fenchem
ceramoli
cakeconcept
ait
lappas


İş Ortaklarımız

Vizyon Misyon

Firmamız yeni olmasına rağmen geçmişten gelen deneyim ve bilgi birikimleri doğrultusunda ulusal gıda üreticilerine doğal, katkısız, hiçbir kimyasal prosesten geçirilmemiş, standart kalite kriterlerini sağlayan, E-kodsuz, sağlıklı gıda maddeleri ile doğal orijinli katkı maddeleri sağlamak temel felsefemizdir.
Tükettiğimiz gıdalara
artık her zamankinden daha fazla
dikkat etmemiz, içeriklerini sorgulamamız gerektiği günümüz şartlarında kaçınılmazdır. Çünkü
ülkemizde ve dünyada sanayi tipi gıda üretimi her sektörde büyümüş ve etrafımızı sarmıştır.
Ancak doğal, sağlıklı ve gerçek gıdaya ulaşmak ve tüketmek en temel hakkımızdır.
NEKA olarak
doğal orijinli ve e-kodsuz hammaddeler sağlayarak tüketicilerin doğal gıda ürünlerine ulaşmalarını sağlamak bizi mutlu etmektedir.
İş ortaklarımız
sağlıklı ,etik ve kaliteli ürünleri ile
dünyada kabul görmüş
kendi alanlarında yetkin ve asırlık tecrübeleri ile güvenilir üreticilerdir.Global Düşün Yerel ÜretNEKA olarak asıl işimiz ulusal lezzet ve ürünlerdeki bilgi ve deneyimiz ile tüm dünyada kendi alanlarında lider ve uzun yıllardır var olan güvenilir şirketlerin sağlıklı, doğal kaynaklı güvenli ve kaliteli ürünlerini Türkiye ye sunmaktır.

Hizmet ve Kalite Anlayışı

NEKA olarak Çalıştığımız konularda sürekli olarak gelişmek ve bunları paylaşmak iş arkadaşlarımız olarak kabul ettiğimiz müşterilerimize duyduğumuz saygının bir göstergesidir.

NEKA Kalite Anlayışı

İnsanların tüketeceği her gıda maddesinin güvenli ve sağlıklı olması temel ilkesinden hareketle iş ortaklarımızın tümü Kaliteyi ve Gıda güvenliğini öncelikli değer kabul etmiştir. İş ortaklarımız Kalite Güvenliği ,Çevre, İş Güvenliği, Etik Ticaret kuralları çerçevesinde üretim yapmakta ve hizmet vermektedirler.

İş ortaklarımız tarafından üretilen yarı mamül veya bitmiş ürünler katı kurallara sahip uluslararası Kalite Kontrol sistemleri ile titizlikle her aşamada kontrol edilmektedir.

NEKA iş ortaklarının Kalite belgelerine Internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

quality

Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Müşterilerimize özel ürün araştırılması yapılmakta, proje önerileri sağlanmakta vegerekli ürün tedarik süreci gerçekleştirilmektedir.

Ürün Geliştirme

Müşterilerimizin ortak talepleri doğrultusunda özel amaca uygun geliştirilmiş yeni ürünler ve ya mevcut ürünleri geliştirmeye yönelik ortak çalışmalar yürütülmekte, bu çalışma sonuçları ticari gizlilik anlaşması kapsamında müşterilerimizle paylaşılmakta ve güvencesi sağlanmaktadır.

Proje Çalışmaları

Proje Yönetimi

İş ortağımız olan firmaların ülkemizde üretilmeyen ürünler ile yerel hammaddelerin birlikte yaratıcı projelerde kullanılması ürünlerdeki katma değeri arttırarak müşteri beklentilerinin optimum düzeyde karşılanmasını sağlamaktadır.

NEKA olarak 30 yıllık iş deneyimi ve vizyoner yaklaşımla tarafları bir araya getirerek iş yaratmada katalizör görevi görmekteyiz.

Proje Yönetimi ile planlama,organizasyon,ve kontrol etme mekanizmalarını optimum çalıştırarak müşterilerimizin hedefe ulaşmalarını kolaylaştırmaktayız.

↑ Back to top