Hamur Açma Makinaları

SHA 6500 SERİSİ HAMUR AÇMASHY 6500 SERİSİ HAMUR AÇMASH SERİSİ HAMUR AÇMASR SERİSİ HAMUR AÇMA
DÖNER ARABALI FIRINLAR

SHA 6500 SERİSİ TAM OTOMATİK HAMUR AÇMA MAKİNASI

Tam otomatik bu makina verimliliğini ve ürün standardını yakalamak isteyen profesyonel işletmeler için geliştirilmiş, yüksek üretim kapasiteli ve tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiş hamur açma makinasıdir. Dokunmatik ekranı sayesinde kolayca programlanabilir ve özel tasarlanmış silindir mekanizması sayesinde her türlü hamurda verimli çalışabilir. Ayarlanabilir otomatik unlama sistemi, 25 hafızan programlama modülü, otomatik hamur sarma merdaneleri, 84 mm çapında ve sert krom kaplı hamur inceltme silindirleri, istenildiğinde manuel kullanılabilme özelliği ve geniş bant ölçüleri bu makinanın göze çarpan diğer özellikleridir.

DÖNER ARABALI FIRINLAR
DÖNER ARABALI FIRINLAR

SHY 6500 YARI OTOMATİK HAMUR AÇMA MAKİNASI

Profesyonel üretime adım atmak isteyen üreticilerin vazgeçilmez tercihi olan bu yarı otomatik hamur açma makinası hamur inceltme işlemini otomatik olarak yapmaktadır. Hamurun sağa ve sola gidiş gelişleri manuel olarak elle veya ayak pedalı ile yapılırken frekans kontrollü hız ayarı sayesinde bant hızları 10 m/dk. ile 60 m/dk. arasında ayarlanabilmektedir. Opsıyonel olarak otomatik unlama ilavesi yapılabilen bu makina geniş bant ölçüleri ve yüksek kapasitesi ile dikkat çekmektedir. 84 mm çapında sert krom kaplı hamur inceltme silindirleri ve sağlam yapısı sayesinde işletmenize uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.

DÖNER ARABALI FIRINLAR
SH 6000 – SH 6500 MANUEL HAMUR AÇMA MAKİNASI

Geleneksel üretim yöntemlerini benimsemiş yüksek kapasiteli işletmeler için ideal bir üretim olanağı sunan bu makinalar iki farklı bant genişliğinde üretilmektedir. Elle veya ayak pedalı ile kontrol edilebilmektedir. 71 mm çapında sert krom kaplı hamur inceltme silindirleri ve sağlam yapısı ile üretim miktarı yüksek olan veya kapasitesini artırmak isteyen işletmeler için ideal makinadır.

DÖNER ARABALI FIRINLAR

DÖNER ARABALI FIRINLAR
DÖNER ARABALI FIRINLAR

SR 509 – SR 512 MANUEL HAMUR AÇMA MAKİNASI

Farklı hızlarda çalışan ve hamurun katlanmasını önleyen sökülebilir konveyor bant 0,1 – 38 mm aralığında kalibre edilmiş, 60 mm çapında sert krom kaplamalı silindir Elle veya ayak pedalı ile kontrol edebilme olanağı. Kilitlenebilir tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir. Üretim miktarı az olan veya üretime yeni başlayacak işletmeler için ideal bir makina. Sağlam yapısı, kolay kullanım özellikleri ve CE standartlarına tam uygunluk.

DÖNER ARABALI FIRINLAR
Untitled14